Informatie: |
![]() |
Zakelijk Vloggen is dé trend. Hoe je dit doet, leren we je in de training Zakelijk Vloggen op een exclusieve filmlocatie in de regio Amsterdam: De Pastorie in Diemen. Stap voor stap leren we je presenteren op camera, filmen en monteren. Deze locatie wordt veel gebruikt voor film- en fotoshoots, vanwege de prachtige lichtval.
De training Zakelijk Vloggen staat onder leiding van twee toptrainers: oud-NOS-journalisten Marije Alma (presentatie-specialist) en Harmke Oudenampsen (videospecialist). De cursus zakelijk vloggen is onze meest effectieve training, want met twee trainers voor een een kleine groep ga je snel vooruit.
Het accent ligt in deze training op het leren presenteren en oefenen op camera. Het verschil met de training Filmen met Smartphone is dat het accent daar vooral ligt op het maken van shots om je video visueel aantrekkelijker te filmen en dynamischer te kunnen monteren.
Moeilijk? Niet met onze persoonlijke aandacht. Spannend? Ja natuurlijk, wij weten er zelf alles van. Ook wij begonnen veel te ingewikkeld. Voordeel is wel dat wij al experimenterend en vloggend een basisconcept hebben ontwikkeld, waar jij ook je voordeel mee kan doen!
De Pastorie in Diemen staat bekend om haar prachtige lichtval en bijzondere doorkijkjes. Je gaat het misschien herkennen van fotoshoots uit modemagazines, televisie-series of videoclips die hier zijn opgenomen. Je komt hier alleen binnen als genodigde. Tramhalte voor de deur en parkeerplaats kunnen we voor je reserveren naast de deur. Top toch?
Inmiddels hebben we veel ervaring in het begeleiden van beginnende zakelijke vloggers in het bedrijfsleven. Onze stap-voor-stap-methode werkt, zoals je kunt zien in de playlist met resultaten van cursisten op ons YouTube-kanaal. Wij helpen je op een simpele, maar wel professionele manier met het opzetten van je zakelijke vlog.
Niet voor niets is het maken van je eigen bedrijfsvideo is een grote contenttrend in de videomarketing.
Dus doe mee! De ervaring leert dat zelf doen onder begeleiding de snelste weg is naar succes.
En door te starten met vloggen:
En vergeet niet, mensen vinden het geweldig jou te zien. Dus doe mee!
Er kunnen geen reserveringen meer worden geplaatst voor dit evenement.
Informatie: |
![]() |
Er kunnen geen reserveringen meer worden geplaatst voor dit evenement.